۳
۰

اتحاد، نوآوری، خلاقیت و همکاری رمز اعتلای صنعت زنبورداری

پیام همدلی تشکل‌های بزرگ زنبورداری کشور
پیام همدلی تشکل‌های بزرگ زنبورداری کشور

امسال در نوروز 1400 سه تشکل بزرگ، اتحادیه سراسری زنبورداران، صندوق حمایت و انجمن علمی زنبورعسل ایران برای نخستین بار با پیامی واحد ندای همدلی این صنف عظیم را برای رسیدن به تعالی و پیشرفت با شعار «اتحاد، نوآوری، خلاقیت و همکاری» که رمز اعتلای صنعت زنبورداری است، به اهالی سخت‌کوش و زحمتکش این صنعت در سراسر ایران مخابره کردند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، در آغاز سال نو، اتحادیه سراسری زنبورداران با تولید یک کلیپ نوروزی، فرارسیدن بهار و عید باستانی نوروز را به همه هم‌وطنان و عموم زنبورداران و اهالی این صنعت تبریک گفته است.

به گزارش عسلنا، در این پیام آمده است: سال جدید فرارسید؛ سال تحول طبیعت و نو شدن زندگی، ایرانیان از گذشته‌های بسیار دور «نوروز» را پاس داشته‌اند و شعرای پارسی‌زبان نیز با سرودن اشعار این نو شدن را مورداشاره قرار داده‌اند. اشعاری که به نو شدن طبیعت و نوروز و آغاز سال جدید پرداخته‌اند و با عنوان «بهاریه» نامیده می‌شوند.

هیئت‌مدیره و مدیرعامل اتحادیه سراسری زنبورداران ایران در آستانه سال 1400 خورشیدی با تأکید بر اهمیت حاکم شدن فضای همدلی و وحدت بین فعالان صنعت زنبورداری کشور و با احترام به این سنت دیرینه ایرانی، همدل، همگامی، تعامل و تعاون را مسیر اعتلای این صنعت دانسته تا ندای خوش‌الحان «حوّل‌حالنا» را به گوش زنبورداران عزیز سراسر کشور برساند.

این گزارش می‌افزاید: برای نخستین بار در تمام ادوار فعالیت جامعه زنبورداری، در اقدامی هوشمندانه هر 3 تشکل اتحادیه سراسری زنبورداران ایران، صندوق حمایت از توسعه زنبورداری کشور و انجمن علمی زنبورعسل با شعاری واحد و طرح تصویری زیبا حاوی پیام تبریک مشترک سال نو، به استقبال سال 1400 خورشیدی رفتند.

به گزارش عسلنا، در این پیام تبریک مشترک که شعار «اتحاد و همکاری، نوآوری و خلاقیت برای توسعه زنبورداری کشور» در طلیعه آن می‌درخشد، به‌نوعی گردانندگان این سه تشکل بزرگ زنبورعسل کشور بر اهمیت داشتن اتحاد و همکاری با رویکرد استفاده از دانش و خلاقیت و هدف نیل به توسعه صنعت زنبورداری کشور، تأکید کرده‌اند که به‌طورقطع پیام پرمعنای آن، تزریق امید به جامعه زنبورداران و آغاز سالی صمیمانه و همدلانه بین اصلی‌ترین بازیگران تشکل‌های صنعت زنبورداری کشور است./

۳
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید