۳۲۶
۱
۰

گزارش تصویری هفته مد در پاریس با لباس های زنبورداری

گزارش تصویری هفته مد در پاریس با لباس های زنبورداری

به گزارش واحد بین الملل پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، جدیدترین مجموعه لباس کنزو یکی از بهترین شوی لباس آنها تا به امروز بوده است. روز چهارشنبه، طراح لباس« Felipe Oliveira Baptista» اولین بار مجموعه لباس بهار و پاییز این برند را در هفته مد پاریس برگزار کرد و تم این مجموعه زنبور عسل بود.

در طول برگزاری این فشن شو که با حفظ فاصله اجتماعی و در فضای باز برگزار می شد، مدل ها با لباس های مختلف و رنگارنگ مناسب یک زنبوردار شیک حضور یافتند.

این مجموعه بهار / تابستان شامل لباس های گرمتر همچون کت های سبک و لباس های رنگارنگ نیز بود، اما تعداد زیادی پوشش توری نیز این لباس ها را احاطه رده بود.

بیشتر مدل ها از کلاه های لبه دار و رنگارنگ و پوشش های متناسب برای محافظت از زنبورها استفاده کرده بودند. و لباس هایی کاملا مناسب بهار با گل ها و طرح های آبرنگی

اولیویرا باپتیستا تا حدی از مستند  "Honeyland" سال 2019 الهام گرفته است که یک زنبوردار را در روستای مقدونیه دنبال می کند.

اولیویرا باپتیستا با اشاره به زنبورداری و بحران آب و هوا به Vogue گفت: "این یکی از همکاری های بسیار قدیمی بین انسان و طبیعت است. من می خواستم چیزی در مورد شکنندگی وضعیتی که در آن قرار داریم بیان کنم. همه در وضعیت بدی هستیم و ترس و اضطراب داریم، اما ما به بالاترین سطح می رویم: رویای خوش بینی و آینده و بازگشت به چیزهایی که ما گم کرده ایم. "

پوشش های مشبک مدل ها حفظ فاصله اجتماعی را کمی راحت تر می کند و حتی برای برخی از مدل ها محافظ های صورت بود.

به طور طبیعی، شیک پوشان در همه جا در مورد زیبایی شناسی منحصر به فرد مجموعه صحبت می کردند. اولیویرا به WWD  گفت که در دوران  قرنطینه مشغول مرور عکس های زنبورداران بوده و از "محافظ نرمی" که پوشش آنها ایجاد می کند الهام گرفته است.

این طراح چاپ های گل خود را بصورت دیجیتالی انجام داده است. او در یادداشت های نمایش توضیح داد:" جهان گریه می کند ، بنابراین گلها در تمام چاپهایی که برای مجموعه تولید کرده ایم، حضور دارند."

مطمئناً هرگز انتظار نداشتیم در هفته مد شاهد پوشش های زنبورداری باشیم ، اما سال 2020 است و هر کاری ممن است پیش آید!

۱
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



کد امنیتی
کد جدید