۸۹
۴
۰

دیوید بکهام تصمیم دارد فروش عسل ارگانیک را آغاز کند

دیوید بکهام تصمیم دارد فروش عسل ارگانیک را آغاز کند

اخبار زنبورداری لندن - به گزارش واحد بین الملل پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، دیوید بکهام قرار است پس از زنبورداری و نصب کندو در باغ خود که در روزهای قرنطینه به آن روی آورده است، فروش عسل ارگانیک خود را شروع کند.

این فوتبالیست حرفه ای سابق در سه ماه گذشته تصاویری از خودش در هنگام جمع آوری عسل از یک کندو و تصاویری از خودش و فرزندانش در کنار کندوهای زنبورعسلش در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است و حالا به نظر می رسد دیوید 45 ساله آماده است تا با راه اندازی عسل با نام های "D Bee ، Seven Honey و Goldenbees" سرگرمی خود را به یک تجارت تبدیل کند.

یک منبع آگاه در این زمینه گفت: «زنبورداری برای دیوید در اوایل دوران قرنطینه در پی شیوع ویروس کرونا به عنوان یک سرگرمی آغاز شد.»

دیوید عکسهایی در صفحه اینستاگرام در دوران قرنطینه در مورد نحوه زنبورداری خود به اشتراک گذاشت. در یک عکس، دیوید با افتخار یک قاب کندو را نگه داشته که نشان می دهد این اولین باری نیست که به زنبورها تمایل دارد.

دیوید در یک عکس دیگر در کنار دوست خود هلن، گفته که مراقب ملکه زنبور عسل هستند.

اما حالا دیوید کمی بیشتر در این کار فرو رفته است. او این کار را پادزهری برای زندگی ماشینی و خسته کننده لندن و میامی خود می داند.

۴
۰
منبع https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-8770735/David-Beckham-set-start-selling-honey-taking-beekeeping-lockdown.html
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید