۱۹
۰
۰

حضور زنبورها در یک مرکز پزشکی

حضور زنبورها در یک مرکز پزشکی

اخبار زنبورداری آمریکا - به گزارش واحد بین الملل پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران در مرکز پزشکی" Carilion New River Valley"  شغل جدیدی راه اندازی شده است. زنبورداری در اولین زنبورستان زنبورعسل این مرکز یکی از جدیدترین اقدامات سبز مرکز پزشکی است.
دانیل کولاسا گفت: "این کارمندان جدید مشغول جمع آوری شهد و گرده هستند که با تأمین گرده افشانی برای گلها، میوه ها و درختان و غذایی که می خوریم و به طور غیر مستقیم بر محیط زیست ما تأثیر می گذارند."

به گزارش خبرنگار عسلنا، کولاسا یک رادیوگراف است که به یک زنبوردار تبدیل شده است. او توضیح می دهد که چگونه فعالیت این زنبورها بخشی از ابتکار Bee Healthy است. کولاسا گفت: "اهمیت وجود زنبور عسل در این ملک به این دلیل بود که این مرکز در مراقبت از بیماران فعالیت می کند و این زنبورستان حالا به طور غیر مستقیم به بیماران نیز کمک می کند."

به عقیده او زنبورها فقط گرده افشانی نمی کنند، بلکه برای تولید غذای سالم، میوه و جامعه سالم چندین مایل از کندو پرواز می کنند. "کولاسا ادامه داد: همانطور که می بینید در مقابل آنها ایستاده ایم، زنبورها کسی را آزار نمی دهند. آنها کار خود را تنها با پرواز کردن و گرده افشانی انجام می دهند."   

زنبورستان از دو کندو تشکیل شده است که برای دور نگه داشتن حیوانات درون یک حصار برقی قرار دارد. کولاسا گفت: " خوشحالم که می بینم مردم متوجه اهمیت زنبورهای عسل در یک محیط سالم می شوند، زیرا به طور غیر مستقیم به معنای داشتن یک جامعه سالم است."
به گزارش عسلنا این مرکز پزشکی اعلام کرد این اقدامات دست به دست هم می دهد تا پایداری سلامت جامعه را بهبود بخشد. این پروژه به لطف اعطای کمک مالی از طرف بنیاد درمانگاه کارلیون انجام شد.

۰
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید