۵۳
۰
۰

زنبورهای عسل جورجیا مقام اول مسابقات ملی عسل شیشه سیاه را کسب کردند

زنبورهای عسل جورجیا مقام اول مسابقات ملی عسل شیشه سیاه را کسب کردند

اخبار زنبورداری آمریکا - به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، در اواخر سپتامبر، یک نمونه عسل با شماره 243 در مسابقات ملی عسل شیشه سیاه که به میزبانی انجمن زنبورداران ایالت جورجیا برگزار شد، مقام اول را کسب کرد.

عسل شماره 243 از زنبورهای عسل جورجیا پاور بود که دفتر مرکزی این شرکت از طریق همکاری با Bee Downtown سه کندو و 150 هزار زنبور عسل را نگه داری می کند.

از میان صدها مدخل از 24 ایالت مختلف که توسط تسترهای عسل ولز چشیده و مورد ارزیابی قرار گرفتند، عسل جورجیا پاور بهترین شناخته شد و عنوان "بهترین عسل کشور" را با خود به خانه برد.

به گزارش خبرنگار عسلنا، جورجیا پاور شریک افتخاری Bee Downtown است، شرکتی که با همکاری با دوستداران محیط زیست، به پرورش جمعیت سالم زنبورهای عسل اختصاص دارد. این شرکت متعهد به بهبود وضعیت زنبورها و محیط زیست و کمک به Bee Downtown برای ایجاد بزرگترین مسیر گرده افشانی در کشور است.

نیکلاس ویور، زنبوردار اصلی Bee Downtown گفت که عسل جورجیا پاور بسیار شفاف است و طعم آن بسیار عالی است، زیرا شامل عصاره چند گل است؛ به این معنی که عسل ها از گیاهان و درختان مختلف تغذیه می کنند که شامل گلهای وحشی، شاه توت، صنوبر و چندین مورد دیگر است.

این سه کندو تقریباً 150 هزار زنبور عسل دارد که در سال 2018 به خانواده جورجیا در مرکز شهر آتلانتا پیوستند.

۰
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید