۲۷۷
۱
۰

آموزش زنبورداری در ایالت میشیگان حرفه ای تر دنبال می شود

آموزش زنبورداری در ایالت میشیگان حرفه ای تر دنبال می شود

اخبار زنبورداری آمریکا - به گزارش پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، Heroes to Hive نام یک برنامه منحصر به فرد است که از طریق دانشگاه ایالتی میشیگان هدایت می شود و به دنبال آموزش حرفه ای و توسعه جامعه با محوریت زنبورداری است.

از سال 2015 ، علاقه مندان به کندو 926 سرباز قدیمی و وابسته به آنها را آموزش داده اند و در حال حاضر بیش از 4000 کندوی زنبور عسل را در ایالات متحده مدیریت می کنند.

میسوری اولین ایالتی است که Heroes to Hives در آن اجرا شد، برنامه ای که از بازنشستگان ارتش که می خواهند زنبورداری یاد بگیرند در آن آموزش دیدند.

جلسات جدید این برنامه رایگان در مارس 2021 آغاز می شود، کارن فونکنبوش - مدیر ایالتی پروژه AgrAbility میسوری، می گوید که به کشاورزان و دامداران آموزش و کمک ارائه می دهد. هر کس که علاقه مند است می تواند در وب سایت Heroes to Hives ثبت نام کند.

آدام اینگرائو- جانباز ارتش و حشره شناس کشاورزی در دانشگاه ایالتی میشیگان، این کار را در سال 2015 با همسرش لسی آغاز کرد. این برنامه از طریق آموزش و فرهنگ سازی می پردازد.

تراکتور هارپر بخش عملی این برنامه را آموزش می دهد. هارپر و همسرش، جونی هارپر، باغبان MU Extension است که سخنرانی های زیادی در مورد زنبورداری انجام داده اند.

هارپر می گوید که پیشکسوتان دانش زنبورداری را کسب می کنند و اهمیت گرده افشانی را در کشاورزی یاد می گیرند. آنها یاد خواهند گرفت که از زنبورهای عسل با اقدامات کوچک و پایدار زنبورداری محافظت کنند.

مربیان برنامه های ترویجی دانشگاه ایالتی میشیگان این برنامه آموزشی را طی 9 ماهه انجام می دهند. این دوره شامل جلسات خودآزمایی از مارس تا نوامبر است. بعد از اتمام  دوره تئوری، افراد در یک زنبورستان مستقر در یک مزرعه تحقیقاتی دانشگاه میسوری مرکزی آموزش عملی می بینند.

هارپر می گوید: در طول جلسات ماهانه، دانش آموزان با نحوه کنترل و بازرسی کندو، مدیریت آفات و بیماری ها و ارگونومی زنبورها آشنا می شوند.  

میسوری محل زندگی بیش از 440 هزار جانباز ارتش است که از زندگی نظامی به غیرنظامی تغییر موضع داده اند. اضطراب، افسردگی، مسائل مربوط به خدمات و معلولیت های مربوط به خدمات از جمله چالش هایی است که این افراد با آن مواجه هستند.

این برنامه فرصتی برای مشارکت این افراد است و Heroes to Hives برای همه جانبازان و افراد وابسته به ارتش آزاد است.

ثبت نام در برنامه 2021 تا 28 فوریه 2021 باز است. و علاقه مندان می توانند در وبسایت این برنامه ثبت نام کنند. کلاس های آنلاین از اواخر مارس آغاز می شود.

۱
۰
منبع https://www.agdaily.com/lifestyle/heroes-hives-supports-veterans/
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



کد امنیتی
کد جدید