۴۰۷
۴
۰

دانلود آموزش برداشت بره موم آماده دانلود؛ فیلم کامل سمینار آنلاین برداشت بره موم در ایسمینار

دانلود آموزش برداشت بره موم آماده دانلود؛ فیلم کامل سمینار آنلاین برداشت بره موم در ایسمینار

فیلم کامل سمینار آنلاین برداشت بره موم با تدریس مهندس بهزاد رفاهی و دکتر شهرام دادگستر در سایت ایسمینار قابل‌دسترسی و دانلود است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، فیلم سمینار آنلاین برداشت بره موم که در تاریخ بیستم آذرماه امسال از ساعت 18 تا 20 به میزبانی سایت ایسمینار به‌صورت آنلاین برگزارشده بود، اکنون در سایت ایسمینار به‌صورت کامل ارائه و در دسترس قرار داده شد.

این وبینار علمی ارزشمند که به‌صورت مجازی با تدریس مهندس بهزاد رفاهی مدرس و پژوهشگر زنبورعسل و مدیر تحقیق و توسعه آقای عسل و دکتر شهرام دادگستر (محقق و پژوهشگر زنبورعسل در مرکز مطالعات پکن و چین) برگزار شد، در دو ساعت، صفرتا صد تولید بره موم و روش‌های نوین برداشت آن را به‌خوبی آموزش و مورد تجزیه‌وتحلیل و هم‌اندیشی قرار داده است.

معرفی بره موم، مهم‌ترین بره موم‌های دنیا، بازار جهانی بره موم، گیاهان مولد بره موم ایران، نحوه برداشت بره موم به‌صورت سنتی، برداشت بره موم با تله (روش تک تله‌ای و چند تله‌ای)، نژادهای تولید بره موم، نحوه نگهداری و ماندگاری بره موم، محدودیت‌های برداشت بره موم در زمان استفاده از سموم و نیز کیفیت‌سنجی بره موم، از سرفصل‌های ارائه‌شده در این وبینار است.


شرکت تعاونی عسل «قطره طلایی دشت بهشت» و مجموعه تولیدی فروشگاهی «آقای عسل» برگزارکننده این سمینار علمی مجازی بودند.

به گزارش عسلنا، دوستانی که در این وبینار ثبت‌نام کرده بودند می‌توانند به سایت ایسمینار مراجعه کنند و فیلم کامل وبینار رو دانلود نمایند. همچنین دوستانی هم که وبینار رو ثبت‌نام نکرده بودند، می‌توانند نسبت به تهیه بلیت وبینار اقدام نموده و فیلم کامل وبینار رو دانلود و مشاهده کنند.

فیلم کامل وبینار به مدت دو ساعت و حجم حدود 300 مگابایت است و امکان دانلود آن در سایت ایسمینار و این آدرس فراهم است: (https://eseminar.tv/wb18925)

۴
۱
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید