۱
۰

عسل های بی کیفیت با برچسب خوانسار در بیرون شهرستان تولید می شود

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واحدهای بسته‌بندی عسل استان اصفهان بیان کرد
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واحدهای بسته‌بندی عسل استان اصفهان بیان کرد
مجید رجبی با اشاره به برخورد قاطع مراجع و اصناف با تولیدات تقلبی و کم کیفیت در خوانسار و پاک و مرغوب بودن تولیدات عسل این شهر، گفت: عده‌ای در خارج از این شهرستان با سوءاستفاده از شهرت عسل خوانسار، اقدام به بسته‌بندی تولیدات بی‌کیفیت و عرضه با برند خوانسار می‌کنند، ولی اکنون در این شهرستان به ضرس‌قاطع هیچ کارگاه زیرزمینی و تولید تقلبی وجود ندارد.

اخبار زنبورداری اصفهان - به گزارش پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واحدهای بسته‌بندی عسل استان اصفهان با بیان اینکه عسل خوانسار دارای برند و جایگاهی ویژه در کشور است و حتی بین مشتریان خارجی هم شناخته‌شده است، گفت: متأسفانه محصولات تقلبی و کم کیفیت در استان‌ها و نواحی دیگر به اسم عسل خوانسار برچسب می‌خورند تا از این اعتبار سوءاستفاده کنند و محصولات کم کیفیت خود را بفروشند.

 مجید رجبی در گفتگوی اختصاصی با عسلنا، افزود: در کل شهرستان خوانسار با معضل عسل‌های بی‌کیفیت برخورد شده و همه تولیدات داخل شهرستان دارای کیفیت بالا هستند، ولی مشاهده‌شده در استان‌های هم‌جوار و حتی تهران عسل‌های بی‌کیفیتی با استفاده از جایگاه ممتاز عسل خوانسار برچسب خورده و روانه بازار شده است.

 وی تصریح کرد: در بحث عسل‌های تقلبی در شهرستان خوانسار، هم نیروی انتظامی و دستگاه قضایی و هم اصناف، اتحادیه و اداره بهداشت، برای حفظ اعتبار عسل شهرستان، ورود پیداکرده و به‌شدت با محصولات کم کیفیت برخورد کرده‌اند.

این تولیدکننده باسابقه عسل خوانسار، اضافه کرد: با توجه به حساسیت موجود، امکان ایجاد کارگاه‌های زیرزمینی و غیرقانونی برای بسته‌بندی عسل بی‌کیفیت در شهرستان خوانسار به صفر رسیده و امکان‌پذیر نیست.

رجبی خاطرنشان کرد: با برند خوانسار اگر محصولات کم کیفیتی عرضه‌شده، قطعاً در خارج شهرستان تولیدشده است و در این بخش نیز ما تلاش گسترده‌ای داشته‌ایم تا جلوی این کار گرفته شود، ولی از بین بردن کل محصولات بی‌کیفیت و برخورد با همه متقلبین و به صفر رساندن این مشکل، امری نشدنی است.

۱
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید