۲
۰

اجرای برنامه زنده اینستاگرامی با موضوع  تغذیه زنبورعسل

اجرای برنامه زنده اینستاگرامی با موضوع  تغذیه زنبورعسل
برنامه آموزشی لایو اینستاگرامی با تدریس و آموزش دکتر علی‌اصغر صادقی ، استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم  تحقیقات، در تاریخ چهارشنبه 25 فروردین جاری،  ساعت 21 در کانال مجله زنبورداران پیشرو (zanbordaranpishro) برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت زنبورداران ایران، مباحث و فنون تغذیه زنبورعسل امروزه در دنیا به‌صورت یک علم جامع، مدام به‌روز می‌شود. با توجه به خشک‌سالی و تغییرات وسیع آب و هوایی و معضل گرمایش زمین، بازده و شهد دهی مراتع در دنیا به‌مراتب کاهش‌یافته و امروزه تغذیه درست زنبورها به یکی از مباحث کلیدی در زنبورداری جهان تبدیل‌شده است.
در این راستا مجله زنبورداران پیشرو، در چهارشنبه هفته جاری  در ساعت 9 شب، اقدام به برگزاری یک گفتگوی اینترنتی به‌صورت لایو در اینستاگرام کرده است.
دکتر علی‌اصغر صادقی ، استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم  تحقیقات، مدرس و استاد مدعو در این برنامه است، ایشان متخصص تغذیه زنبورعسل و دارای تحقیقات و پژوهش‌های ارزشمندی در این زمینه است.
به گزارش عسلنا، این برنامه چهارشنبه 25 فرودین 1400 از ساعت 21 در پیچ اینستاگرام مجله زنبورداران پیشرو به آیدی (zanbordaranpishro) به‌صورت لایو (زنده) برقرار هست.
محور این گفتگو را مباحث تغذیه زنبورعسل تشکیل می‌دهد و مجری برنامه ضمن پاسخ به سؤالات مخاطبان به سرفصل‌هایی نظیر؛ تغذیه زمستانی، بایدها و نبایدها در تغذیه زنبورداری، مکمل‌ها و داروها، بهداشت تغذیه، بالانس مواد غذایی زنبورها، اثرات تغذیه سالم در میزان تولید عسل و سایر موضوعات خواهد پرداخت.
با توجه به کاهش مراتع شهدزا در ایران و نیز افزایش بار کلنی‌ها در مراتع، به‌روز شدن اطلاعات زنبورداران در بحث تغذیه بسیار ضروری است.

۲
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید