۳
۰

اولین استارت آپ در حوزه صنعت زنبورداری ایران برگزار می‌شود

به همت بنیاد ملی ارتقای بهره‌وری زنبورداری
به همت بنیاد ملی ارتقای بهره‌وری زنبورداری
به همت بنیاد ملی ارتقای بهره‌وری و مهارت صنعت زنبورداری کشور، صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور، وزارت رفاه، کار و امور اجتماعی و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) به حمایت از شتاب‌دهنده توانا (توان و اندیشه نوآور) اولین استارت آپ ویکند در صنعت زنبورداری در جهت کشف ایده‌های جدید و مؤثر و حمایت از آن‌ها برگزار می‌شود که مهلت ارسال طرح‌ها و ایده‌ها تا 25 اردیبهشت 1400 معین‌شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، صنعت زنبورداری پتانسیل‌های فراوانی برای توسعه و ثروت آفرینی، بهره‌وری و کارآفرینی دارد که شاید تاکنون حتی به نیمی از این فرصت‌ها دست نیافتیم. زنبورعسل به‌عنوان سودمندترین حشره در طبیعت که همه افعالش تنها سبب خیر و سود برای بشر بوده و هیچ ضرری را متوجه طبیعت نمی‌کند یکی از موجودات مؤثر در امنیت غذایی و بقای کره خاکی است.

به گزارش عسلنا، در راستای دستیابی به اهداف بنیاد ملی ارتقای بهره‌وری و مهارت صنعت زنبورداری کشور، صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور، وزارت رفاه، کار و امور اجتماعی و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) به حمایت از شتاب‌دهنده توانا (توان و اندیشه نوآور) همت گماشته‌اند تا از این فرصت‌ها بیش‌ازپیش استفاده شود و ایده‌های موفق و مؤثر در این صنعت کشف و حمایت شوند.

هدف این شتاب‌دهنده کمک به ارتقای نوآوری و تحقیق و توسعه در صنعت زنبورداری کشور از طریق حمایت از فعالین این صنعت است که دارای ایده در جهت توسعه هستند.

درواقع این شتاب‌دهنده شریکی مطمئن به‌منظور رساندن ایده به بازار از طریق تمرکز بر شتاب‌ دهی استارت آپ‌های تخصصی حوزه صنعت زنبورداری کشور است.

ازاین‌رو این بنیاد که متشکل از پیشروترین مؤسسات توسعه زنبورداری کشور است، اقدام به برگزاری فراخوان اولین استارت آپ در حوزه صنعت زنبورداری کرده است.

مهلت ارسال طرح‌های نوآورانه در حوزه صنعت زنبورداری تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ مشخص‌شده است.

به گزارش عسلنا، توسعه مکمل‌های غذایی و دارویی، توسعه فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی متکی به زنبورعسل، توسعه داروها برای بیماری‌های زنبورعسل، توسعه سیستم مانیتورینگ کندو برای کنترل، ارزیابی و پایش کلنی‌ها، توسعه تکنولوژی ها و ادوات و تجهیزات زنبورداری، توسعه زیرساخت‌های آموزشی تحت وب برای صنعت زنبورداری، محورها و موضوعات این فراخوان را تشکیل می‌دهد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات افزون‌تر می‌توانند با شرکت شتاب‌دهنده تخصصی دارو و مکمل توانا با شماره 40664923-021 تماس حاصل کنند./

۳
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید