۵۱۳
۳
۰

با کمک محققان داروسازی ژل رویال می‌تواند جایگزین داروهای شیمیایی شود

یک مدرس تولید ژل رویال ایرانی در گفتگو با عسلنا مطرح کرد
یک مدرس تولید ژل رویال ایرانی در گفتگو با عسلنا مطرح کرد

علی عباسی، مدرس تولید ژل رویال با ذکر خواص بی‌شمار این محصول و تأکید بر عدم مصرف خودسرانه و رعایت موارد منع مصرف گفت: با کمک محققان و داروسازان، ژل رویال می‌تواند جایگزین داروهای شیمیایی شود و پزشکان اثربخشی ژل رویال برای کاهش تجویز داروهای شیمیایی را آزمایش کنند تا شاهد ثمربخشی این داروی ارگانیک و کاهش استفاده از داروهای شیمیایی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری صنعت زنبورداری ایران، در سال‌های اخیر اهمیت محصول خارق‌العاده «ژل رویال» بیش‌ازپیش فرهنگ‌سازی شده و هرروز که می‌گذرد دستاوردهای جدیدی از خواص و فواید این ماده ارگانیک مفید عرضه می‌شود.

ازاین‌رو با استاد علی عباسی، مالک و بنیان‌گذار برند «عسل معلم» از زنبورداران قدیمی و خوش‌نام شهر قم که سال‌هاست در قم و سایر استان‌ها به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور با انتقال فصلی کلنی‌ها به فعالیت مستمر مشغول است به گفتگو نشستیم.

این زنبوردار باسابقه، 30 سال است به تولید عسل طبیعی اشتغال دارد و مدت 4 سال گذشته را نیز در کنار تولید عسل طبیعی به تولید تخصصی ژل رویال اقدام کرده است.

وی با تشکیل یک پویش مثبت، علیه واردات بی‌رویه ژل رویال خارجی، به‌صورت رایگان و بدون منت و باکمال بزرگواری و تواضع، به آموزش موبه‌موی تولید ژل رویال ایرانی، به افراد داوطلب و سایر زنبورداران مشغول است و با ایجاد کانال و گروه تلگرامی امکان آموزش مجازی و از راه دور را برای علاقه‌مندان میسر کرده است.

مصرف ژل رویال باید سنجیده و غیر خودسرانه باشد

مؤسس برند عسل «معلم» در گفتگوی اختصاصی با عسلنا، اظهار کرد: نکته‌ای که باید مصرف‌کنندگان ژل رویال در نظر داشته باشند این است که با توجه به شرایط موجود نباید خودسرانه دست به مصرف بزنند و ابتدا باید به‌صورت تست استفاده کنند و حتماً در حدود نیم گرم را ابتدا مصرف کنند و در صورت نداشتن عوارض به مصرف ادامه دهند.

علی عباسی تصریح کرد: بعد از مصرف به‌عنوان تست باید حداقل 48 ساعت صبر کنیم تا اگر عوارض و علائمی منفی را در بدن خود حس نکردیم، به مصرف این محصول ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: برای بهتر جواب دادن ژل رویال باید بدن از سموم پاک شود و غذاهایی که دارای طبع سرد هستند مثل برنج و روغن‌های نباتی و مرغ و ترشیجات و مواد کارخانه‌ای و ماست و دوغ را کمتر استفاده کنیم تا این محصول بهتر اثرگذاری داشته باشد.

وی ادامه داد: حداقل باید 20 روز تا یک ماه بدن سم‌زدایی شود و مواد دارای طبع سرد استفاده نشود تا این دارو و هر داروی دیگر بهتر عمل کند.

موارد منع مصرف باید به‌دقت بررسی شود

به گزارش عسلنا، این مدرس تولید ژل رویال گفت: با توجه به اینکه برخی معتقدند این داروی ارگانیک بی‌خوابی می‌آورد و سبب هوشیاری می‌شود، بهتر است که قبل از خواب و شب‌هنگام استفاده نشود و بهترین زمان برای مصرف آن صبح زود است.

عباسی افزود: هر چه شکم خالی‌تر باشد، اثرگذاری این دارو بیشتر است و بهتر است نیم ساعت قبل از مصرف صبحانه مصرف شود و چند دقیقه دردهان نگه‌داشته شده و سریع بلعیده نشود. اکثر مواد مغذی ژل رویال از طریق پوست و مویرگ‌های داخل دهان جذب بدن خواهد شد.

در مورد مصرف و عدم مصرف ژل رویال بخوانید:

از روش های مصرف ژل رویال چه می دانید؟

شاید مصرف ژل رویال برای شما هم مضر باشد!

وی با اشاره به اینکه اگر ژل رویال همراه جنسینگ و عسل کُنار مصرف شود، یک محصول خوب برای تقویت قوای جنسی بدن خواهد بود، بیان کرد: اگر محصولات عسل، ژل رویال و گرده گل باهم مصرف شود، مکمل هم خواهد بود و اثرگذاری بیشتری روی افراد خواهد داشت و اگر در طول روز آب زیادتری مصرف شود اثرگذاری بیشتری ژل رویال روی بدن دارد.

 این تولیدکننده محصولات زنبورعسل، یادآور شد: در مورد سایر خصوصیات ژل رویال و تأثیرات مثبت آن بر روی ملکه، یعنی یک تخم که زنبور کارگر را حاصل می‌کند یا ملکه از آن به وجود می‌آید هیچ تفاوتی ندارد و فقط تفاوت در جایگاه و تغذیه این دو هست.

خواص شگفت‌انگیز ژل رویال در تقویت روحیه جنسی

وی اضافه کرد: تفاوت در این هست که طول و اندازه و شکل ظاهری و قیافه ملکه با زنبورهای دیگر فرق دارد و ژل رویال روی رشد بدن هم تأثیر مثبت داشته و بر زیبایی اثرگذار است.

به گزارش عسلنا، عباسی با اشاره به اینکه بر روی طول عمر هم قطعاً ژل رویال مؤثر است، عنوان کرد: به‌طوری‌که یک زنبور عادی نهایت 45 روز تا 2 ماه عمر می‌کند یا نهایتاً در صورت عدم بروز حوادث و تغذیه خوب بیش از 7 یا 8 ماه عمر می‌کند ولی ملکه به دلیل تغذیه از ژل رویال بیش از 5 تا 7 سال هم عمر می‌کند و قطعاً مصرف ژل رویال می‌تواند به طول عمر انسان نیز کمک کند.

وی ادامه داد: ملکه گاهی چند هزار تخم می‌گذارد و این نشان می‌دهد که مصرف ژل رویال در باروری و تولیدمثل و افزایش قوای جنسی نیز مؤثر است.

وی تأکید کرد: با تجسس در مواد تشکیل‌دهنده ژل رویال و خاصیت‌های بسیار شگفت‌انگیز آن پی به یکی از عجیب‌ترین آفریده‌های خداوندی می‌بریم. مصرف ژل رویال و گرده گل و جنسینگ و عسل قطعاً اثر خوب و موفقی بر عمل جنسی و تجدیدقوای جنسی خواهد داشت و افرادی که مصرف کرده‌اند به این اثر اذعان داشتند.

 این کارآفرین صنعت زنبورداری در ادامه ابراز کرد: تجربیات بالینی نشانگر افزایش نشاط جنسی، افزایش حجم منی و افزایش طول آلت مردان اثر داشته و مصرف‌کنندگان ژل رویال بر این مسائل اتفاق‌نظر داشتند و در خانم‌ها نیز افزایش ارگاسم و افزایش حجم سینه‌ها را به همراه داشته ولی در سرطان سینه به دلیل حجم دادن و افزایش سلول‌ها نباید مصرف شود.

خواص ژل رویال برای تقویت قوای جنسی و درمان ناباروری را بیشتر بشناسید:

افزایش میل جنسی با ژل رویال؛ اکسیری برای زنان و مردان

وقتی ژل رویال وظیفه تقویت قوای جنسی را بر عهده می گیرد

ژل رویال ماده ای موثر برای تقویت باروری؛ با ژل رویال اسموتی بارورکننده بسازید!

برای درمان ناباروری در مردان، ژل رویال را به این صورت مصرف کنید

4 خاصیت ژل رویال برای باروری بانوان

درمان ناباروری زنان با مصرف ماده شگفت انگیز ژل رویال

عباسی با ذکر اینکه بالا بردن زمان ارگاسم در مردان و کاهش فشارخون نیز از نتایج بالینی است که مصرف‌کنندگان مستمر ژل رویال به آن معترف هستند، گفت: اکثر داروهای فشارخون تنها به کنترل فشار می‌پردازند ولی این نتیجه که فشارخون از بین برود را نداشته‌اند و این دارو می‌تواند با تحقیقات بیشتر به یک درمان‌کننده فشارخون تبدیل شود.

پزشکان اثربخشی ژل رویال برای کاهش تجویز داروهای شیمیایی را آزمایش کنند

به گزارش عسلنا، وی تشریح کرد: برای بیماری‌هایی مثل واریس و مشکی شدن رنگ مو و جلوگیری از ریزش مو نیز اثرات ژل رویال در کنار چربی سوزی آن اثبات‌شده است. در افراد دیابتی هم تجربه‌شده که در کنترل قند خون نتیجه‌بخش بوده است و از موارد جالب دیگر افزایش تراکم استخوانی بوده که در افراد دارای افتادگی شانه مؤثر بوده است.

یک مدرس و تولیدکننده ژل رویال ایرانی در بیان دیگر فواید این محصول، اظهار کرد: شادابی و سرحالی و تقویت سیستم ایمنی بدن نیز از نتایج استفاده از ژل رویال بوده است و حتی در کنترل عوارض بیماری کرونا نیز مؤثر بوده است و فواید این محصول آن‌قدر زیاد است که دیگر در دنیا نیاز به تبلیغ برای آن نیست و هرروز برشمار مصرف‌کنندگان این محصول افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: البته کیفیت و صداقت تولیدکننده بسیار مهم است و در مواردی منع مصرف هم باید بسیار دقت کرد مثلاً در سرطان سینه و فشارخون پایین این محصول نباید استفاده شود.

عباسی بابیان اینکه برای قلب و عروق این محصول مفید و غلظت خون را پایین می‌آورد و باید بر روی تداخل با داروهایی مثل «وارفارین» نیز با مشورت پزشک مصرف شود تا کبودی بر بدن ایجاد نشود، افزود: افرادی که به نیش زنبور حساسیت دارند نیز باید بااحتیاط و زیر نظر پزشک مصرف کنند و خانم‌های باردار نیز تا 4 ماهگی نباید مصرف کنند چون امکان سقط‌جنین دارد و در ماه‌های بعد نیز باید زیر نظر پزشک مصرف شود.

وی همچنین گفت: خانم‌های شیرده و کودکان زیر یک سال نیز منع مصرف دارند و افراد دارای ضربان قلب بالا و بیماری آسم نیز باید در مصرف احتیاط کنند و باید با مشورت پزشک مصرف شود و در کل افراد دارای بیماری نیز نظر پزشک معالج قطعاً باید لحاظ شود و ما فقط پیشنهاد می‌دهیم و درمان کار پزشک تخصصی و تیم‌های پزشکی مجرب است و ما فقط به تجارب بالینی اشاره داریم.

خالق برند «عسل معلم» با اشاره به اینکه به‌عنوان یک محصول تقویتی ژل رویال با سنجش موارد دیگر و شرایط بیمار باید سنجیده و مصرف شود، اضافه کرد: در ناباروری مردان و زنان هم با افزایش اسپرم‌ها و سرعت تولید آن مؤثر است و بر دید چشم و حافظه و شفاف شدن پوست هم نظرات مثبتی دادند و بر روی رشد نوجوانان نیز مطالعات بالینی مثبت بوده است.

عباسی تأکید کرد: افرادی که ژل رویال مصرف می‌کنند باید پس از مصرف 40 تا 50 روز یا دو ماه باید ده تا 15 روز توقف مصرف داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پزشکان باید بر روی این محصولات نوین نرمش نشان داده و آن‌ها را جایگزین داروهای شیمیایی قرار دهند تا از عوارض و هزینه‌های زیاد جلوگیری شود./

۳
۰
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید